Hepimiz otomobillerimizi çok severiz, herzaman tertemiz ve çiçek gibi olmasını isteriz. Genellikle işlerimizin yoğunluğu ve koşuşturmacadan dolayı aracımızı temizletmeye yeterince vakit ayıramayız. Trafik yoğunluğunun fazla olduğu şehirlerde vaktimizin büyük bir kısmı otomobillerimizde geçiyor. Otomobilimiz içinde geçen bu sürede tertemiz, çiçek gibi seyahat etmenin mutluluğu ve verdiği hazzı anlatamayız.

Çiçek gibi bir otomobil için içine çiçek doldurmayın J .Tertemizaraba’dan alacağınız hizmet ile mutululuğun ve otomobilinizle seyahat etmenin tadını çıkarın. Tertemizaraba.com olarak araçlarınızın içini heryerini sildiğimiz bezlerle değil birkaç bez ile farklı temizlik yöntemleri kullanılarak en hijyenik biçimde temizliğini yaparız. Yapılan temizlik sonrası isterseniz ozonlo dezenfeksiyon işleminide yaptırmanızı tavsiye ederiz.

– Aracınızın içinin temiz kalmasını ve ağır kokuların olmamasını istiyorsanız. Trafikte iken, aşırı tozlu yollarda, dumanın olduğu bölgelerde mutlaka havalandırmayı içten içe ayarlayın.

– Mümkün oldukça aracınızın içinde sigara içmeyin, sigara kokusu aracınızdaki plastik aksama, döşemelere sirayet etmektedir. Zamanla eğer detaylı bir temizlik yapılmaz ise plastiklerin renginin değişmesine ve sürekli temizleme işlemi sonrası deformasyon kaçınılmaz olacaktır.

-Ülkemizde kentsel dönüşümün devam edeceğini ön görerekten inşaatın devam ettiği bölgelerde camlarınızın çok açık olmaması tozun içeri girmesini önemle ölçüde önüne geçecektir.

-Aracınızın içinde ağır kokuların kullanımı sağlığınız için tavsiye etmiyoruz. Fresh kokuların tercih edilmesi kapalı alanlarda sizlere ferahlık hissi vereceğinden kullanılabilir.

-Evcil köpek ve kedilerimizi çok seviyoruz, araçlarımızda yanımızda seyahat ederken tüylerinin döşemelere yapışmaması için örtü sermek yada lastikli bir kılıf kullanmak işinizi kolaylaştıracaktır.

-Yağmurlu havalarda aracınıza binerken çamurlu ayaklar ile binmemeye özen gösterin, mümkünse paspasların üstüne eski gazete yada kışlık havuzlu paspaslar tercih edin.

Tertemizraaba.com üzerinden tercih edeceğiniz paketlerden istediğinizi aracınız için etkili bir paket satın almak yada hediye etmek isterseniz direkt olarak tertemizaraba.com web sitesini ziyaret ederek yada mobil uygulamamızı android veya app store’dan indirerek tertemizaraba keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir