Neden Düzenli Periyotlarla Temizlik Yaptırmalısınız

Hepimizin en değerli aracı kendi sahip olduğu aracıdır. Araçlarımız ne kadar statümüzü belli etsede bazen statünün önüne geçen unsurlardan biride tertemiz ve dikkat çeken bir arabaya binmektir. Fakat tertemiz sandığımız araçlarımız bazen nasıl oluyorda herkes arabasını, motosikletini hatta yatını temizletiyorda etkili olmuyor diyorsanız bu yazımız tam size göre.

Başlayalım sıradan bir oto yıkama yapan yere gittiğinizde iç ve dış yıkamayı uygun fiyata yaptırdığınız için mutlu olursunuz. Fakat aracınızı teslim aldıktan sonra ise kendi kendinizi burası çıkmamış şurası tam temizlenmemiş diye homurdanabiliyoruz. Biliyorum nereye gitseniz hemen hemen aynı muamele yapılıyor.

Peki aracınızı istediğiniz yere gelip yerinden dahi oynatmadan sizin dilinizden anlayan ve size özel hizmet anlayışıyla tertemiz bir araba teslim edecek firma varmı. İşte tertemizaraba.com olarak siz değerli araç sahiplerinin dilinden anlıyor teknik bilgi ve %100 el işçiliği ile uygulama yapıyoruz.

Tüm bilgisayar ve telefonlarla  uyumlu Tertemizraba.com web sitemizde püf noktaları ve Blog sayfamızı incelediğinizde bizi daha iyi anlayacaksınız.

Tertemizaraba.com olarak yapılan temizlik ve bakım işlemini en ince detay ve ayrıntılarıyla özenle yaparak detaycı olmayı seviyoruz. Siz değerli müşterilerimizden gelen yorumlar beğeniler ise bizleri motive ediyor. Kara aracınız yada deniz aracınız ne olursa olsun müşterilerimize tertemizaraba.com farkını hissettirmekten gurur duyuyoruz.

Piyasada  bir çok oto temizlik firması var bizi onlardan ayıran en belirgin özellik müşteri odaklı bir hizmet anlayışıyla yerinde aracınızı hareket ettirmeden nerede isterseniz mobilize güvenli hizmet vermemizdir. Yapılan işlerde daima müşteri memnuniyeti ve en iyisini yapmak üzere hizmet etmektir.

Ülkemizin coğrafi konumu ve özellikleri göz önünde bulundurulduğunda 4 mevsimi yaşadığımızdan araçlarınızın boya koruma, cila bakımınıda düzenli periyotlarla yapmamızda yarar vardır. Mesela kış aylarında büyük şehirlerde buzlanmayı önlemek için tuzlama ve solüsyon çalışmaları yapılır. Bu çalışmalar sonrasında aracımızda yollarda araçlarımızı  kullanırken tuzun ve buz önleyici solüsyonun yollardan savrulmasıyla aracın boyasına yapışabilmektedir. Bu yapışan tuz ve solüsyon boya üzerinde kalmasıyla boyanın kondüsyonunu düşürerek zamana bağlı paslanmalara sebebiyet vererek diğer mekanik parçalarında yıpranmasına sebep olmaktadır. Bu ve bunun gibi durumlarda önceden temizlik ve sonrasında boya koruma cila işlemi uygulanmasının yapılması en uygun davranış olacaktır.

Aracınızı belli periyotlarla temizletmek ve bu temizliği kalıcı kılmak sizlerin elinizde aracınız değerini yitirmeden ve piyasadaki makine ile boyayı zedelemeden yalnızca el işçiliği ile özenli bir hizmet almanın haklı gururunu yaşarsınız.

Tertemizaraba.com olarak web sitemizdeki istediğiniz paketi kolay ve güvenilir ödeme yöntemleriyle satın alabilir yada sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir