Nasıl Çalışıyoruz?

tertemiz-araba-infografik

Aracınız mı kirlendi? Hiç dert değil.

“Aracınız çok kirli, ne zaman nerede temizletebilirim?” sorusuna bir son verin.

Yapmanız gereken çok basit.

  1. tertemizaraba.com webstemize gelin veya iOS / Android uygulamamıza giriş yapın.
  2. Size uygun olan paketimizi satın alın
  3. Bize bildirdiğiniz adrese gelip aracınızı tertemiz yapalım!

Sadece otomobil değil, motosiklet, yat & tekne temizliği ve boya koruma işlemlerini uygun teknik ve bilgi donanımıyla müşteri odaklı, yeni nesil, sıra dışı bir hizmet vermekteyiz. Hanımefendiler; otomobilinizde eviniz gibi mis gibi ve tertemiz olsun istiyorsanız doğru adreste güvenli bir hizmete hoş geldiniz. Herkesin aracı çok özeldir. Fakat bakımlı tertemiz bir araçla etkileyici, göz alıcı parlaklıkta trafikte olmak ise daha özel olduğunuzu hissettirir.

Sadece Yıkama Değil, Tam Bir Temizlik Yapıyoruz

Aracınızı sıradan bir oto yıkamacı yada akaryakıt istasyonlarındaki gibi değil tertemziaraba.com’dan hizmetiyle alırsınız.

Temizlik hizmeti alırken cilalama işleminde araçta çizikler oluşması, Koltukların ve paspas altı döşemelerin ıslak kalması gibi şikayetlerle sıklıkla karşılaşmaktayız. Motoru sıcak su ile ya da köpük fırça su ile yıkama işlemi yeni nesil otomobillerde elektronik donanımlarına zamanla zarar verebilmektedir.Emniyetinizin için lütfen motorunuzu yıkatmayın.Özel geliştirilmiş motor aksamına zarar vermeyen temizleyiciler ve yeni tekniklerle tertemizaraba.com olarak bu hizmeti güven ile bize bırakın. piyasada markalaşmış bir firmada tam bir temizlik ve cila-boya koruma işlemi yaptıracaksınız bunun karşılığı olarak çok yüksek fiyatlar ödemek istemiyorsanız, tertemizaraba.com tam aradığınız güvenilir, ekonomik, profesyonel hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Mobil bir hizmet anlayışıyla siz keyfinize bakarken biz işimizi tamamlarız. Yazının alt tarafına zaman, para, mobilite (konum), gülen bir yüz, telefon tablet, temsili resimlerle desteklenebilir.

İstanbul’un Her Yerindeyiz!

Tertemizaraba.com olarak şimdilik sadece İstanbul’da hizmet veriyoruz. Neden İstanbul? Dünyanın megakentleri arasında yer alan ve hızlı yaşamın sürdüğü güzel kentimizde araçların tertemiz görünmesine katkı sağlamak için. Yoğun iş temposu, dinamik ve hareketli yaşantısında zamanı değerli olan araç sahibi herkese ulaşıyoruz.

Aracınızı yıkatmak için müsait bir zamanınız olmalı, ya sabah erkenden yada iş dönüşü aracınızı yıkatmak için sıraya geçerek vakit kaybediyorsunuz. Bırakın değerli vaktiniz size kalsın, sabah erkenden ya da iş dönüşü araç temizliği sırasına girmeyin, tertemizaraba.com size en iyi hizmeti sunarak araç sahibi olmanın mutluluğunu yaşarsınız. Aracınızı yıkatmaya vakit yok mu çok kolay whatsapp üzerinden konum atın tertemizaraba.com gelsin. Aracınızı; evinizin,işyerinizin otoparkında, alışveriş merkezlerinin otoparkında, toplu ulaşım için bırakılan metro otoparklarında kısacası İstanbul’un her yerinde dileğiniz zaman tertemizaraba.com ile temizletmek çok kolay.

Sizlere vermiş olduğumuz hizmetten çok memnun kalacaksınız.

Güleryüzlü, ekonomik, hızlı ve pratik sıradışı yeni nesil temizlik hizmeti sayesinde, siz değerli müşterilerimizi mutlu etmektir.