Sık Sorulan Sorular (S.S.S.)

Tamamen web sitesi üzerinden çalışan online bir işlem sürecidir. Size uygun paketi seçip ödemeyi yaptıktan sonra hizmet süreci başlar.

Çok kolay, web sitemizi ziyaret ettiğinizde kullanımı kolay bir arayüze sahiptir “paketlerimiz” yada “menü” alanından size uygun paketi inceleyerek “sepete ekle” diyerek  istediğiniz hizmet adetini girerek, ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Siparişimiz sisteme düştüğünde hizmet için direkt irtibat kurulur.

Türkiye’de tek ve ilk olarak online kullanımı kolay olan detaylı otomobil/motosiklet/yat-tekne/klasik ve luxury-VIP class araçlarınızı yerinden oynatmadan, teknik bilgi olarak donanımlı ekip ile ayağınıza gelen ekonomik ve müşteri odaklı olmamızdır.

Hayır, Tertemizaraba.com ekibi sadece yerinde yıkama işlemi yapmaz, seçmiş olduğunuz paketlerin uygulamasını yaparlar.

Asla güneş altında uygulama yapılmaz. Yapılacak uygulamada yüzeyin sıcak olmamasına dikkat edilir. Tozdan arındırıcı ekipman ile kaporta/boyalı yüzey hassasiyetine önem verilir.

Tabii ki evet  İstanbul içinde evinizin-sitenizin bahçesinde, otoparkında,garajda, villanızda. Alışveriş merkezi, havaalanı, marina, işyeri garajı-otoparkı. Ya da ben 1 saate gelirim ama arabam tertemiz olsun dediğiniz her yere ayağınıza geliyoruz.

Hayır, her araca aynı ürünler kullanılmıyor. Aracınızın rengi neyse ona göre seçilen paketle uyumlu ürün kullanılıyor.

Tertemizaraba.com web tabanlı online hizmet, mobilize ekiple, en iyi ürün ve müşteri odaklı olmakla birlikte ekonomik olmaktadır.

Ürün kalitesini kolay anlayamazsınız ama Tertemizaraba.com olarak hedefimiz en iyi ve kaliteli ürünlerle hizmet verdiğinde sıradan almış olduğunuz hizmete kıyasla farkını anlarsınız.

%100 el ile yapılıyor tüm işlemler.

Tertemizaraba.com olarak sıradan ve çok pahalı firmalardan farkımız sadece el işçiliğidir. El ile yapılan uygulamalar boya üzerinde daha etkili olduğu kanıtlanmıştır. Dünyanın en iyi cilaları yalnızca el ile uygulanır.

Makineler yüksek devirlere çıkarak boyayı ısıtır ve üzerine uygulanan cila sıcak etkisiyle o anlık veya bir gün kadar parlak kalır. Sonrasında havanın etkisiyle pek etkisi kalmaz. Paranızda uçar gider.

Evet var , seçilen malzemenin boya üzerinde daha uzun ve etkili kalmasının özel bir tekniği var. Ancak tertemizaraba.com’dan hizmet almanız gerekir.  🙂

Yapılacak uygulama aracın temizlik durumuna ve seçilen pakete göre farklılık göstermektedir. En az bir 1 saat olmakla beraber bazen 3-4 saatide bulmaktadır.

Web sitesi üzerinden bırakılan e-mail ve telefon numarasından direkt sizlere ulaşılıyor, randevu için planlama yapılıyor.

Bu hizmetin çıkışı ve bu sitenin tasarımı kadın eliyle ve gözüyle çıkmıştır. Kadınlarında araçlarını evleri gibi tertemiz olmasını isterler. Bu yüzden kadın araç sahipleri ayrıca düşünülmüş ve ayrıcalıklı olarak temizlik ve koku uygulaması yapılmaktadır.

Tabii ki bizimle direkt olarak iletişime geçilmesi halinde özel fiyat ve anlaşma yapılmaktadır.

%100 El ile uygulama yapma, online olarak paketi seçerek sipariş alma, zamanın size kalması için yerinde mobilize detaylı araç temizliği.

Evet VIP oto paketine sadece 4 – 8 kişilik araçlar dahildir.

Her araca hizmet vermek istiyoruz fakat tertemizaraba.com olarak belli standartlarımız var, kaportası çürümüş, boyası gerçekten yapılacak uygulama ile başarısız olacaksa asla uygula yapmıyoruz.

Evet paketi satın aldığınızda belli periyotlarla banka tarafından verilen ek taksit kampanyalarından faydalanabliyor ve online ödeme sistemimizden hizmet alımı yaparken taksit imkanı sunulmaktadır.

Satın aldığınız bir ürünü tabii ki iletişim detaylarımızdan iletişim@tertemizaraba.com üzerinden erişim sağlayarak iptal edebilirsiniz.

Tüm bankaların kredi kartı ve ATM para çekme kartlarını kullanarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Alışverişinizde kullanmış olduğunuz banka kartı yada kredi kartı sanal pos üzerinden BBDK kayıtlı 6493 Sayılı Kanun çerçevesinde faaliyet gösteren lisanslı bir elektronik para kuruluşu üzerinden tahsil edilir. 150’den fazla gelişmiş güvenlik sahtecilik filtresi bulunur. PCI DSS sertifikalı ödeme altyapısına sahiptir. 7/24 çalışan tecrübeli sahtecilik önleme ekibine sahiptir.

Sıradışı, güvenilir, tertemiz bir bakım hizmetinin yanında zamanın ne kadar değerli olduğunu biliyor, size zamanın keyfini sürmek kalsın diyoruz. Telefon, tablet yada bilgisayarınızdan isteğiniz zaman hizmeti nerede arzularsanız alabilirisiniz. Siz araçlarınızı temizletmeye gitmeye zahmet etmeden biz ayağınıza kadar geliyoruz.

Tabii ki istediğiniz paketi satın alarak iletişim@tertemizaraba.com adresine mesaj geçtiğinizde gerekli değerlendirme yapılarak sizinle iletişime geçildiğinde detayları paylaşabilirsiniz.

Sıradışı, güvenilir, tertemiz bir bakım hizmetinin yanında zamanın ne kadar değerli olduğunu biliyor, size zamanın keyfini sürmek kalsın diyoruz. Telefon, tablet yada bilgisayarınızdan isteğiniz zaman hizmeti nerede arzularsanız alabilirisiniz. Siz araçlarınızı temizletmeye gitmeye zahmet etmeden biz ayağınıza kadar geliyoruz.