Hepimiz araçlarımız temizlendiğinde, lastikler simsiyah, boyasının parlaklığı dikkat çektiğinde ve araç içinde hijyenik bir kokusu varsa yüksek bir özgüven ile tertemiz araçlara binmenin hazzını duyarız.

Otomobiliniz, motosikletiniz, yat/tekne için en uygun olan ürünleri seçerek yapılan uygulamaların uzun süreli bir parlaklık ve koruma etkisi bırakması en temel hedefimiz. Siz değerli müşterilerimizin mutlu olduğunu ve yapılan tertemizaraba.com uygulamalarının rahatlığını hissetmeniz bizi gururlandırmaktadır.

Piyasadaki meşhur yada sıradan firmaların gelişi güzel araçlarınızı deneme tahtası gibi kullanmasına izin vermeyin. Tertemizaraba.com ekibi olarak aracınızın rengine göre ürünler tercih ettiğimizi, iç aksamlarda gelişi güzel ağır kokulu bol kimyasallar değil tamamen kaliteli ürünler seçilerek tüm işlemler yapılır.

Tertemizaraba.com olarak senede bir kere hizmet alabilirsiniz, fakat etkili bir işlem için en fazla 3-4 uygulama yapmayı tavsiye ediyoruz. Çünkü aracınızda senede belirli periyotlarla 3-4 uygulama yapıldığında boyanız üzerinde katman oluşur. Bu katman sayesinde zamanla boya üzerine yapışan toz partikülleri sayesinde çevresel faktörlere çok maruz kalınmaz ve araca sadece su tutarak akabinde silme işlemi yapıldığında aracınızın boyası ortaya çıkar. Zamandan kazanarak, kısa sürede etkili temizlik sebebiyle mutlu olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir