Tertemizaraba.com olarak aracınızın en titiz biçimde temizliyerek, güzel bir görünüm katıyoruz.. Herşeyden önce sadece el ile uygulama yapıyoruz, yalnızca en iyi ürünlerle aracınızın rengine özel cila-boya koruma uygulaması yapıyoruz.
Boya koruma cilalama işlemi öncesi aracınız tertemiz yıkanıyor, tercihe göre isterseniz aracınızı birgün önce yıkatmış iseniz biz hemen üzerindeki toz partiküllerini arındırarak cilala-boya koruma uygulamasını sadece el ile yapıyoruz.

Aracınızın lastiklerini, plastik aksamı ve kapı lastik fitillerini sadece parlatmayla kalmıyor, yapılan uygulamayla hammadde olan lastiği beslemiş oluyoruz. İleriye dönük olarak soğuk-sıcaktan çok etkilenmemiş oluyor materyaller.

Motor temizliği yaparken sıcak suyla yıkama yada direkt olarak asla motora su tutma gibi uygulama yapmıyoruz. El işçiliği ile motora zarar vermeyen yüksek kaliteli ürünler ile kir ve yağlardan arındırarak, nemden etkilenmemesi için üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturuyoruz. Bu işlemi yaparken asla motor aksamı üzerindeki plastik aksama göz boyama amaçlı parlatıcı sıkmıyoruz.

Aracınızın iç döşemeleri ve koltuklarını sırılsıklam su ile ıslatarak temizlik yapılmış görüntüsüyle değil,  döşemenize ve koltuklara suyu emdirmeden tamamen özel ürünler ile tertemiz yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir