Klasik otomobillerin dilinden anlıyoruz

Tertemizaraba.com olarak klasik otomobilleri çok seviyoruz. Geçmişten günümüze kadar gelen aradan geçen süre zarfında nelere şahit olduğunu ve bugünlere gelebilmek için gözümüz gibi baktığımız bu nadide otomobiller için daha güzel günlere ulaşmasını istiyoruz.

Klasik otomobili olan klasik otomobil sevdalıları ve herkeste farklı bir iz bırakan bu otomobillerin boya koruma ve cilalama, genel temizliklerini sadece elimiz ile en özenli bir biçimde yapıyoruz.

Tertemizaraba.com olarak itiraf ediyoruz, klasik tutkunuyuz ve lastiklerin hamurunun bakımlı olması, nikelaj var ise daha parlak olmasını ve boyasının yanar dönerli biçimde göz alması için tüm gayretimizle çalışıyoruz.

Klasik oto bir tutkudur ve klasik oto sahibi her kişinin zevkle uğraş verdiği, seyahat etmeye bile kıyamadığı bu otomobiller için elbette boya koruma ve iç aksamlarında bakımın nazik yöntemlerle gerçekleştirilmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Eğer bir klasik oto sahibi yada klasik oto derneğine üye iseniz öncesinde mutlaka bizlere “klasik oto formunu” doldurarak göndermenizi akabinde sizlerle kurulacak irtibat sonrası tertemizaraba.com web sitesinden klasik oto için olan paketin satın alınarak işleme başlanacaktır.

Tertemizraaba.com üzerinden tercih edeceğiniz paketlerden istediğinizi aracınız için etkili bir paket satın almak yada hediye etmek isterseniz direkt olarak tertemizaraba.com web sitesini ziyaret ederek yada mobil uygulamamızı android veya app store’dan indirerek tertemizaraba keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir